Nieuws

Zondag 03 juni 2018
Cantorij Kathedraal Rotterdam
geeft een concert in de Elisabethkerk te Grave op zondag 7 oktober 2018.

De Kathedrale H. Laurentius en Elisabeth Cantorij uit Rotterdam laat hun concert samengaan met een dagje uit. Zij hebben gekozen voor Grave omdat de heilige Elisabeth de tweede patroon is van de Rotterdamse Kathedraal. Voorheen (als parochiekerk) droeg deze kerk St- Elisabeth als  patrones. Na de verheffing tot kathedraal in 1967 werd zij hernoemd naar de patroon van Rotterdam en bisdom, de heilige Laurentius, met St- Elisabeth als tweede patroon

De St- Elisabethkerk in Grave is sinds 1967 de enige kerk in ons land die Elisabeth van Thuringen als patrones heeft. 

De Cantorij is in 1989 opgericht door Marc Schaap.

Het concert, waarvoor eenieder hartelijk wordt uitgenodigd, begint op 7 oktober om 16.30 uur. Toegang gratis. Wel is er een vrije gave mogelijk bij het uitgaan van het concert.

Verdere  informatie volgt te zijner tijd.