Nieuws

Vrijdag 30 juli 2021
Vrijwilligers, weet u welkom!
Vele handen maken licht werk.
Het kerkbestuur is alle vrijwilligers
dankbaar voor de manier waarop zij
– geheel belangeloos – de parochie
dragen en vérder dragen, de toekomst in.
 
Toch is het belangrijk open te staan
voor nieuwe mensen, die óók hun steentje
willen bijdragen aan hún kerk, ónze parochie.
 
Daarom nodigen pastoor en kerkbestuur
iedereen van harte uit om zich aan te melden
voor een taak, welke het ook is. 
  
Onze open vacaturebank, van harte welkom…
 
  • Nieuw bloed zoeken wij vooral voor de tuinploeg (Domplein en Urnentuin) in Grave (informatie bij Harry Siebers).
  • Ook in het kerkbestuur is ruimte, bijvoorbeeld op de posten “Vrijwilligersbeleid”, “Pr–en Communicatie”. Iedereen met belangstelling kan dit kenbaar maken bij pastoor Schaepman of secretaris Jacqueline Brouwer. 
  • In de kerken van Escharen, Gassel, Grave en Velp worden kerkgangers gevraagd als lector tijdens de Eucharistievieringen. Daarbij worden zeker mensen uit de dorpen verwelkomd als lector in de Sint-Elisabethkerk. Geïnteresseerden kunnen zich melden bij Jacqueline Brouwer. 
  • Er zijn uiteraard ook mensen nodig bij andere werkgroepen, dus wie haar of zijn talenten ten dienste wil stellen aan de parochie, in één van de kerken: graag, weet dat iedereen welkom en uitgenodigd is!
  • Omdat zingen “dubbel bidden” is, een laatste oproep in dit artikeltje, nu voor degenen die graag zingen en een van de koren willen versterken. Ook de “gouden kelen” wordt gevraagd zich te melden. Via Jacqueline Brouwer kan aanvullende informatie verstrekt worden. 
 Aanmelden of
via de een of de ander vragen om nadere informatie
via  bestuur@st-elisabethparochie.nl
of 06–20.9.89.071 (Jacqueline Brouwer, secretaris)
 
 
QR-code

Doneren?

Scan de QR-code of klik op de afbeelding om een donatie te doen via Givt. Het bedrag kan eenvoudig aangepast worden.