Nieuws

Dinsdag 11 juni 2024
(19 juni) Gespreksavond 'Woord van Leven'

“Op de rommelmarkt raapte een vrouw muntjes uit haar portemonnee om bij mij te betalen. Ongemerkt viel er een 2  euromunt op de grond. "Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doet dat ook een ander niet"(Mattheüs 7,12). Daaraan moest ik denken toen ik het muntje zag liggen. Ik raapte hem op en gaf hem aan de vrouw terug. Die was verrast en erg blij.

Heb jij ook zo een zinnetje uit de bijbel die je in het dagelijkse leven als leidraad gebruikt? Welk zinnetje is dat voor jou? In welke situatie heb je hem toegepast en wat gebeurde er toen? Daar gaan we het in onze volgende Woord van leven bijeenkomst over hebben.

Die is op 19 juni van 20.00 tot 21.30 uur op de Sint Machutusweg 4 in Escharen. Je bent welkom. Contactpersoon:
Evi McGrath,
el. 47 53 54,
evi.c.mcgrath@gmail.com

QR-code

Doneren?

Scan de QR-code of klik op de afbeelding om een donatie te doen via Givt. Het bedrag kan eenvoudig aangepast worden.