Nieuws

Maandag 22 januari 2024
(22 februari) Lezing Theo van Osch over zijn kluizenaarsbestaan in Frankrijk
Op donderdag 22 februari houdt oud-pastoor van Uden, Theo van Osch, een lezing in de Sint-Elisabethkerk van Grave. Om 18.30 uur is er een eucharistieviering, aansluitend is er koffie/thee en volgt de lezing van de kluizenaar over het kluizenaarschap. Ook presenteert hij zijn boek "Viens. De ontdekking van de Schat van een Duiventil" en nodigt hij de aanwezigen uit voor een bedevaart naar Lourdes, inclusief een uitstapje naar zijn kluis (in Frankrijk dus).

Graag aanmelden via algemeen@st-elisabethparochie.nl. 

Op 22 februari vervalt de ochtendmis van 09.30 uur.
QR-code

Doneren?

Scan de QR-code of klik op de afbeelding om een donatie te doen via Givt. Het bedrag kan eenvoudig aangepast worden.